Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rosyjskie media: polscy najemnicy lecieli zestrzelonym samolotem

Nieistotne

Świadczą o tym, napisał rosyjski serwis informacyjno-analityczny „Imperium”, liczne polskie dokumenty znalezione w spalonym wraku. Dokumeny mieli znaleźć separatyści z Ługańskiej Republiki Ludowej. Ponadto, twierdzi serwis, to nie separatyści zestrzelili samolot, ale armia ukraińska w ramach wewnętrznych porachunków między oddziałami stacjonującymi na wschodzie i na zachodzie Ukrainy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/462075,media-w-rosji-polscy-najemnicy-na-pokladzie-zestrzelonego-na-ukrainie-samolotu.html

Udostępnij

Ułan Bator: Dni Turcji w 45 rocznicę nawiązania stosunków

Nieistotne Mongolia turcja ułan bator

Dni Turcji trwać będą w stolicy Mongolii od jutra do 20 czerwca. Patronują im ambasada Turcji, Turkish Airlines, Aydiner Group i 216 Yapi Co oraz hotel Kempinski Khan Palace w Ułan Bator. W programie wystawy, koncerty, prezentacje potraw kuchni tureckiej, pokazy mody. Mongolia i Turcja nawiązały stosunki dyplomatyczne 24 czerwca 1969 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.infomongolia.com/ct/ci/7989

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.infomongolia.com/ct/ci/7989