Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Manewry wojskowe NATO i Rosji na Bałtyku i wybrzeżu

Nieistotne

Nie wspólne ćwiczenia, ale oddzielne wojskowe manewry państw NATO i Rosji trwają na Bałtyku i w jego pobliżu. Lądowe ćwiczenia wojskowe z udziałem 4,8 tys. żołnierzy z dziesięciu państw NATO rozpoczęły się we wtorek na Litwie i Łotwie. Dzień wcześniej Rosja rozpoczęła lądowe manewry w Obwodzie Kaliningradzkim. Na Bałtyku trwają morskie manewry zorganizowane przez VI Flotę USA, uczestniczą w nich okręty innych państw NATO, choć formalnie sojusz nie jest ich organizatorem.

 

 

 

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rozpoczely-sie-manewry-wojskowe-Rosji-i-NATO,wid,16671869,wiadomosc.html?ticaid=112e2f

Udostępnij

Spotkanie ministrów Ławrowa, Sikorskiego i Steinmeiera

Nieistotne MSZ Niemcy polska rosja

Minister Spraw Zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow spotkał się w Sankt Petersburgu z szefami MSZ Polski Radosławem Sikorskim i Niemiec Frankiem Walterem Steinmeierem. Tematem był kryzys ukraiński; rozmówcy przedstawili wcześniej już ogłaszane stanowiska w tej sprawie. Zgodzili się w tym, że ich kraje pragną ustabilizować sytuację na Ukrainie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/461547,siergiej-lawrow-separatysci-maja-prawo-do-obrony.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/461547,siergiej-lawrow-separatysci-maja-prawo-do-obrony.html