Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Spotkanie ministrów Ławrowa, Sikorskiego i Steinmeiera

Nieistotne

Minister Spraw Zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow spotkał się w Sankt Petersburgu z szefami MSZ Polski Radosławem Sikorskim i Niemiec Frankiem Walterem Steinmeierem. Tematem był kryzys ukraiński; rozmówcy przedstawili wcześniej już ogłaszane stanowiska w tej sprawie. Zgodzili się w tym, że ich kraje pragną ustabilizować sytuację na Ukrainie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/461547,siergiej-lawrow-separatysci-maja-prawo-do-obrony.html

Udostępnij

Brazylijczycy nie chcą Mundialu

Nieistotne Brazylia fifa mundial protest

Trwa strajk pracowników komunikacji w Sao Paulo, raz po raz wybuchają demonstracje i protesty, 863 miliony dolarów na dodatkowe środki bezpieczeństwa w czasie Mundialu przeznaczył rząd Brazylii. Brazylijczycy protestują przeciw korupcji, olbrzymim wydatkom w trakcie przygotowań do mistrzostw i arogancji FIFA. Mundialu nie chce ponad 60 procent Brazylijczyków.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=222IKK6h39Q

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-mundial-2014/najnowsze-fakty/news-brazylijczycy-protestuja-fifa-do-domu-chleba-nie-igrzysk,nId,1440244

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-mundial-2014/najnowsze-fakty/news-brazylijczycy-protestuja-fifa-do-domu-chleba-nie-igrzysk,nId,1440244