Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Brazylijczycy nie chcą Mundialu

Nieistotne

Trwa strajk pracowników komunikacji w Sao Paulo, raz po raz wybuchają demonstracje i protesty, 863 miliony dolarów na dodatkowe środki bezpieczeństwa w czasie Mundialu przeznaczył rząd Brazylii. Brazylijczycy protestują przeciw korupcji, olbrzymim wydatkom w trakcie przygotowań do mistrzostw i arogancji FIFA. Mundialu nie chce ponad 60 procent Brazylijczyków.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=222IKK6h39Q

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-mundial-2014/najnowsze-fakty/news-brazylijczycy-protestuja-fifa-do-domu-chleba-nie-igrzysk,nId,1440244

Udostępnij

Z Polski wypływają leki warte rocznie 3 mld zł

Nieistotne apteka Główny Inspektor Farmaceutyczny leki

Polscy pacjenci mają problemy z kupieniem nowoczesnych leków onkologicznych czy też stosowanych w terapii cukrzycy lub astmy, bo są one masowo wykupywane z aptek i wywożone do hurtowni w krajach, w których są droższe niż u nas. Aptekom nie wolno sprzedawać leków hurtowniom, ale właściciele mają kilka sposobów omijania tego przepisu. Według Głównego Inspektora Farmaceutycznego, co roku z Polski wypływają leki warte 3 mld zł.  Jak podkreślają specjaliści, są to często leki ratujące życie i nie mające zamienników.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Wartosc-lekow-sprzedawanych-za-granice-przekracza-juz-3-mld-zl,131279,6.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Wartosc-lekow-sprzedawanych-za-granice-przekracza-juz-3-mld-zl,131279,6.html