Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

19 przywódców państw na 70. rocznicy D-Day

Świat

Centralne uroczystości na cześć żołnierzy, którzy 6 czerwca 1944 roku wylądowali w Normandii odbędą się jutro o godz. 14.30 na plaży Sword w Ouistreham. Wśród głów państw biorących udział w jutrzejszych uroczystościach znajdzie się prezydent Rosji Władimir Putin. Będzie to dla niego pierwsza okazja do spotkań z szefami innych państw od czasu marcowej aneksji Krymu. Biały Dom nie przewiduje spotkania Obamy z Putinem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=3gA4Zu6bywE&feature=player_detailpage

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17603,normandia-szansa-na-rozmowy-z-putinem.html

Udostępnij

G7: pierwsze od 16 lat spotkanie bez udziału Rosji

Świat Bruksela G7

Przywódcy USA, Kanady, Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i Niemiec spotkali się wczoraj w Brukseli. Szczyt miał się odbyć w Soczi, jako G 8, ale po aneksji Krymu przez Rosję został przeniesiony do Brukseli, a prezydent Putin nie został zaproszony. Tematami rozmów, które trwać mają jeszcze dziś będą kryzys ukraiński, sytuacja w Libii i na Bliskim Wschodzie, globalne problemy gospodarcze, handel międzynarodowy, bezpieczeństwo energetyczne oraz walka ze zmianami klimatu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17599,szczyt-g7-glownym-tematem-kryzys-na-ukrainie.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17599,szczyt-g7-glownym-tematem-kryzys-na-ukrainie.html