Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Osłabić euro będzie próbował Europejski Bank Centralny

Europa

W celu ożywienia gospodarki strefy euro i walki ze zbyt niską inflacją EBC ma obniżyć podstawową stopę procentową, wprowadzić ujemne oprocentowanie depozytów oraz ogłosić program pożyczek dla małych i średnich firm. Zdaniem analityków euro jest obecnie za drogie i to hamuje rozwój gospodarczy Europy. Osłabienie euro może osłabić złotego.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/1701/Artykul/1144427,Szef-EBC-oslabi-euro-Zloty-tez-bedzie-tanszy

Udostępnij

Unia planuje jeszcze przed latem związać się z Mołdawią

Europa mołdawia rosja UE

– Republika Mołdawii może liczyć na partnerstwo z Europą – powiedział Frank-Walter Steinmeier, rozpoczynając wizytę w Kiszyniowie. Rozmowy z rządem Mołdawii na temat podpisania umów partnerstwa prowadzili wczoraj szefowie dyplomacji Niemiec i Francji, Frank-Walter Steinmeier i Laurent Fabius. Przed wyjazdem z Mołdawii do Gruzji obaj podkreślili, że unijne partnerstwo z Mołdawią nie jest wymierzone przeciw Rosji, władze Mołdawii obawiają się, że Rosja może zacząć z ich krajem taką samą grę jak z Ukrainą.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/republika-moldawii-moze-liczyc-na-partnerstwo-z-europa,421399.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/republika-moldawii-moze-liczyc-na-partnerstwo-z-europa,421399.html