Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Raport CBOS: 47 proc. Polaków robi zakupy przez Internet

Nieistotne

Więcej z każdym rokiem Polaków korzysta z Internetu, ci, którzy korzystają robią to częściej wynika z opublikowanego dziś raportu Centrum Badania Opinii Społecznej. Ponadto coraz więcej polskich internautów korzysta z portali społecznościowych i robi zakupy w sieci. Szybko przybywa liczba klientów bankowości elektronicznej, czytelników prasy online oraz osób oglądających w Internecie filmy i seriale. Internauci spędzają w sieci średnio12 godzin tygodniowo.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/co-drugi-polak-robi-zakupy-przez-internet,artykuly,177779,1,1.html

Udostępnij

Wrocław: będzie największe centrum handlowe w Polsce

Nieistotne centrum handlowe wrocław

Centrum powstaje w Bielanach, tuż przy granicy Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z autostrady. Budowa rozpoczęła się w poniedziałek. Nowe centrum ma mieć trzy kondygnacje z podziemnym parkingiem, ponad sto sklepów, restauracje, część rozrywkową i rekreacyjną, kino. Prace zakończą się w 2015 roku. Park Handlowy Bielany będzie wtedy miał 170 tys. m. kw. powierzchni, obecnie największe centrum handlowe, Manufaktura w Łodzi ma 110 tys. m. kw.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,16087780,Pod_Wroclawiem_buduja_najwieksze_centrum_handlowe.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,16087780,Pod_Wroclawiem_buduja_najwieksze_centrum_handlowe.html