Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wrocław: będzie największe centrum handlowe w Polsce

Nieistotne

Centrum powstaje w Bielanach, tuż przy granicy Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z autostrady. Budowa rozpoczęła się w poniedziałek. Nowe centrum ma mieć trzy kondygnacje z podziemnym parkingiem, ponad sto sklepów, restauracje, część rozrywkową i rekreacyjną, kino. Prace zakończą się w 2015 roku. Park Handlowy Bielany będzie wtedy miał 170 tys. m. kw. powierzchni, obecnie największe centrum handlowe, Manufaktura w Łodzi ma 110 tys. m. kw.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,16087780,Pod_Wroclawiem_buduja_najwieksze_centrum_handlowe.html

Udostępnij

Turcja: dziś koniec blokady YouTube

Nieistotne

Ogłosił to turecki nadzór telekomunikacyjny BTK. Dostęp do YouTube został zablokowany przed wyborami pod koniec marca decyzją tureckiego rządu premiera Recepa Tayyipa Erdogana. Turecki Trybunał Konstytucyjny 29 maja uznał blokadę za niezgodną z prawem, bo narusza wolność słowa i ogranicza praw człowieka. Po ogłoszeniu wyroku kancelaria premiera zapewniła, że blokada zostanie zdjęta.

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1143229,YouTube-odblokowany-Wielka-porazka-tureckiego-premiera

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1143229,YouTube-odblokowany-Wielka-porazka-tureckiego-premiera