Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Donieck: od rana trwają walki na obrzeżach miasta

Świat

Według dzisiejszego komunikatu agencji Interfax-Ukraina walki trwają w kilku miejscach. Nad bazą treningową klubu piłkarskiego Szachtar, wokół której słychać strzały przed południem latał śmigłowiec. Mieszkańcy Doniecka informują media, że trwa również artyleryjski ostrzał międzynarodowego portu lotniczego i lotniska. Walki toczą się także w Ługańsku i Słowiańsku.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wybuch-w-slowiansku-strzaly-w-poblizu-klubu-pilkarskiego-w-doniecku-atak-w-lugansku,434404,s.html

Udostępnij

Prezydent Obama spotka się z prezydentem Poroszenką

Świat barack obama Petro Poroszenko

Oficjalnie poinformował o tym prasę zastępca doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Ben Rhodes. Prezydent Barack Obama przyleci do Polski we wtorek, żeby wziąć udział w uroczystościach 25-lecia odzyskania niepodległości. Udział w uroczystościach zapowiedziało też kilkunastu przywódców krajów europejskich.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/obama;spotka;sie;w;warszawie;z;prezydentem;ukrainy,215,0,1551831.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/obama;spotka;sie;w;warszawie;z;prezydentem;ukrainy,215,0,1551831.html