Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prezydent Obama spotka się z prezydentem Poroszenką

Świat

Oficjalnie poinformował o tym prasę zastępca doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Ben Rhodes. Prezydent Barack Obama przyleci do Polski we wtorek, żeby wziąć udział w uroczystościach 25-lecia odzyskania niepodległości. Udział w uroczystościach zapowiedziało też kilkunastu przywódców krajów europejskich.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/obama;spotka;sie;w;warszawie;z;prezydentem;ukrainy,215,0,1551831.html

Udostępnij

Nieznane są losy dwóch grup obserwatorów OBWE na Ukrainie

Świat OBWE separatyści ukraina

Grupę obserwatorów zatrzymali wczoraj separatyści około18 czasu polskiego (19 czasu lokalnego) w Siewierodoniecku, około 100 km na północ od Ługańska. Dziś przed południem przywódca Frontu Ludowego w obwodzie ługańskim Ołeksij Czmiłenko powiedział agencji Interfax, że separatyści uwolnili czterech innych obserwatorów OBWE, zatrzymanych w poniedziałek wieczorem. OBWE twierdzi jednak, że nadal nie ma z nimi kontaktu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-obwe-nie-ma-kontaktu-z-kolejna-grupa-obserwatorow-na-ukraini,nId,1434185

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-obwe-nie-ma-kontaktu-z-kolejna-grupa-obserwatorow-na-ukraini,nId,1434185