Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Specjalny kanał telewizyjny „25 lat wolności”rusza pojutrze

Nieistotne

Kanał emitowany przez państwową telewizję w ciągu czterech dni poświęcony będzie rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 roku. Program wystartuje w poniedziałek 2 czerwca o godz. 17 i będzie tego dnia nadawał do północy, we wtorek 3 czerwca nadawał będzie od 12:00 do 24:00, w środę 4 czerwca – od 10:15 do 24:00, a w czwartek 5 czerwca – od 17:00 do 24:00. Oglądać go można na komórkach, tabletach i komputerach po wejściu na stronę: www.tvpstream.tvp.pl.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15422446/25-lat-wolnosci-rusza-specjalny-kanal-tvp

Udostępnij

Grupa Bilderberg obraduje w Kopenhadze bez świadków

Nieistotne

Ponad 140 osób odgrywających czołowe role w światowej polityce, gospodarce oraz mediach i tworzących tak zwaną Konferencję Bilderberg obraduje od czwartku wieczorem w Kopenhadze. Obrady trwać będą do niedzieli. Konferencję Bilderberg utworzył w 1954 roku małżonek ówczesnej królowej Holandii Juliany, książę Bernhard. Miała za zadanie umacnianie więzi Europy Zachodniej ze Stanami Zjednoczonymi. Konferencja obraduje jak zawsze z udziałem kilku zaproszonych dziennikarzy, którzy zobowiązali się nie informować o przebiegu rozmów. 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033801,title,Grupa-Bilderberg-obraduje-w-Kopenhadze-w-pelnej-tajemnicy,wid,16643178,wiadomosc.html?ticaid=112d16&_ticrsn=5

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,1033801,title,Grupa-Bilderberg-obraduje-w-Kopenhadze-w-pelnej-tajemnicy,wid,16643178,wiadomosc.html?ticaid=112d16&_ticrsn=5