Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Malezyjski samolot spadł, bo zabrakło mu paliwa

Świat

Tak twierdzą australijscy śledczy badający sprawę zaginięcia samolotu. Wskazuje na to analiza danych z satelity, który jako ostatni odebrał 8 marca sygnał z boeinga. Zdaniem prowadzących śledztwo potwierdza to wersję, że maszyna spadła do wody w południowym obszarze Oceanu Indyjskiego, ok. 25 mil morskich od miejsca, gdzie odebrano ostatni sygnał.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/29/samolot-malaysia-airlines-spadl-ze-wzgledu-na-brak-paliwa/

Udostępnij

Trzęsienie ziemi w Chinach: brak informacji o ofiarach

Świat chiny trzęsienie ziemi

Siłę 5,9 stopnia w skali Richtera miało wczorajsze trzęsienie ziemi w prowincji Junnan na południowym zachodzie Chin. Epicentrum znajdowało się w pobliżu miasta Pinguyan na głębokości 10 kilometrów. Informacje podał amerykański Instytut Geofizyczny (USGS).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-silne-trzesienie-ziemi-w-chinach-brak-informacji-o-ofiarach,nId,1434029

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-silne-trzesienie-ziemi-w-chinach-brak-informacji-o-ofiarach,nId,1434029