Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Konstytucja zakaże prywatyzacji lasów

Gospodarka

Za taką zmianą konstytucji opowiedziały się wczoraj w Sejmie wszystkie kluby parlamentarne. Posłowie zgodzili się, że prace nad przygotowaniem zmiany mają być kontynuowane. Przyjęcie ustawy o zmianie Konstytucji RP przez Sejm wymaga większości co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów. Senat musi ją następnie przyjąć bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prywatyzacja;lasow;panstwowych;bedzie;konstytucyjnie;zakazana,83,0,1550163.html

Udostępnij

18 spółek utworzy Polską Grupę Zbrojeniową

Gospodarka polska crupa zbrojeniowa przemysł zbrojeniowy

Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane dziś. W skład Grupy wejdą spółki Skarbu Państwa zajmujące się przemysłem zbrojeniowym. Łączna ich wartość rynkowa wynosi blisko 4 miliardy złotych. Obecnie spółki zatrudniają około 10 tysięcy osób. Planowane jest przystąpienie do grupy kolejnych spółek, według planów do końca roku wartość ma wzrosnąć do 6,5 miliarda, a liczba zatrudnionych wynieść od 40 do 50 tysięcy osób.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/800126,kilkanascie-wojskowych-spolek-panstwowych-utworzy-polska-grupe-zbrojeniowa.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/800126,kilkanascie-wojskowych-spolek-panstwowych-utworzy-polska-grupe-zbrojeniowa.html