Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Zginęło14 ukraińskich żołnierzy w zestrzelonym śmigłowcu

Świat

Ukraiński śmigłowiec wojskowy został zestrzelony niedaleko Słowiańska we wschodniej Ukrainie dziś przed południem. Wśród zabitych jest generał Władimir Kulczycki. Informacje potwierdził przewodniczący Rady Narodowej Ukrainy, Ołeksandr Turczynow. Rzecznik separatystów powiedział rosyjskim agencjom, że na południowych obrzeżach Słowiańska toczą się ciężkie walki.

 

 

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/460392,walki-na-ukrainie-separatysci-zestrzelili-smiglowiec-niedaleko-slowianska.html

Udostępnij

Nowa frakcja prawicowa powstanie w europarlamencie

Świat Front Narodowy Marine Le Pen prawica UE Unia Europejska

Stworzy ją francuski Front Narodowy razem z prawicowymi partiami z Włoch, Austrii, Belgii i Holandii. Organizatorzy muszą jeszcze pozyskać partie z co najmniej dwóch krajów UE.

– Nasi wrogowie próbowali nas podzielić w czasie kampanii wyborczej, jednak byliśmy w stanie pokazać jedność i ta jedność przyniosła nam ogromne zwycięstwo w wyborach – powiedziała wczoraj szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen na konferencji prasowej w Brukseli, na której wystąpiła wspólnie z przedstawicielami czterech ugrupowań prawicowych, które zamierzają utworzyć nową frakcję Parlamentu Europejskiego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17525,w-pe-powstanie-frakcja-skrajnej-prawicy.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17525,w-pe-powstanie-frakcja-skrajnej-prawicy.html