Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Nowa frakcja prawicowa powstanie w europarlamencie

Świat

Stworzy ją francuski Front Narodowy razem z prawicowymi partiami z Włoch, Austrii, Belgii i Holandii. Organizatorzy muszą jeszcze pozyskać partie z co najmniej dwóch krajów UE.

– Nasi wrogowie próbowali nas podzielić w czasie kampanii wyborczej, jednak byliśmy w stanie pokazać jedność i ta jedność przyniosła nam ogromne zwycięstwo w wyborach – powiedziała wczoraj szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen na konferencji prasowej w Brukseli, na której wystąpiła wspólnie z przedstawicielami czterech ugrupowań prawicowych, które zamierzają utworzyć nową frakcję Parlamentu Europejskiego.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17525,w-pe-powstanie-frakcja-skrajnej-prawicy.html

Udostępnij

Islamscy fundamentaliści zamordowali chrześcijan

Świat Afryka islamscy terroryści śmierć

Co najmniej 30 chrześcijan zamordowali wczoraj islamscy fundamentaliści w Bangi, stolicy Republiki Środkowoafrykańskiej. Najpierw obrzucili granatami dziedziniec kościoła Matki Bożej Fatimskiej, w którym schronili się chrześcijanie przed pogromem organizowanym w mieście, a potem ostrzelali ludzi. Zginęło co najmniej 30 osób.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/masakra-chrzescijan-w-republice-srodkowoafrykanskiej,433554,s.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/masakra-chrzescijan-w-republice-srodkowoafrykanskiej,433554,s.html