Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

NFZ dofinansuje wyjazd do zagranicznego sanatorium

Polska

Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe przez lekarza wystarczy, żeby pojechać do dowolnego sanatorium w Europie, a potem przedstawić rachunek Narodowemu Funduszowi Zdrowia. NFZ będzie musiał zwrócić tyle, ile zapłaciłby pacjent za sanatoryjne leczenie w Polsce, od 69 zł do 116 zł za dzień. Nowe prawo unijne dotyczące leczenia sanatoryjnego właśnie wchodzi w życie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/460344,sanatoria-karlowe-wary-lub-zlote-piaski-na-koszt-nfz.html

Udostępnij

Kraków zapłaci za rezygnację ze starań o olimpiadę

Polska kraków odszkodowanie olimpiada

Umowa podpisana przez samorząd ze szwajcarską firmą Event Knowledge Services , która miała obsługiwać starania, nie przewiduje wycofania się miasta z olimpijskiego wyścigu. Wcześniej zakończyć współpracę mógł Kraków w przypadku „istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie umowy nie leży w interesie publicznym, czego nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy”. Firma Event Knowledge Services nie zgłosiła jeszcze roszczeń do odszkodowania, ale zapowiada rozmowy z władzami miasta.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,21569,igrzyska-bledow-moga-kosztowac-nas-miliony.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,21569,igrzyska-bledow-moga-kosztowac-nas-miliony.html