Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ulewy i gradobicia na opolszczyźnie

Polska

Powalone drzewa, zalane piwnice, zerwane dachy, uszkodzone samochody to skutki najsilniejszej nawałnicy jaka przeszła wczoraj przez Opolszczyznę. Około 12:40 w Wilamowicach Nyskich w gminie Głuchołazy dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z wodą spływającą z pól po obfitych opadach. W Jarnołtówku natomiast silnie wiejący wiatr zerwał dach z dwóch budynków mieszkalnych. W Skorogoszczy grad zniszczył samochody.

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.radio.opole.pl/2014/maj/wiadomosci/ulewy-i-burze-z-gradem-przechodza-z-poludnia-na-polnoc-regionu.html

Udostępnij

Dwie burze zalały Wrocław

Polska burza powódź wrocław

Dwie burze spotkały się we wtorek ok. 16:00 nad Wrocławiem w ciągu kilku minut zalewając główne ulice miasta oraz przejścia podziemne. Ulewy mają trwać do czwartku, spodziewany jest też grad i silne wiatry wiejące 70km/h.

Rano do Wrocławia przyjechało 350 strażaków z całego kraju, a zbiorniki retencyjne zostały opróżnione, żeby przygotować miejsce na nową wodę.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wroclaw.pl/burza-nad-wroclawiem

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wroclaw.pl/burza-nad-wroclawiem