Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dwie burze zalały Wrocław

Polska

Dwie burze spotkały się we wtorek ok. 16:00 nad Wrocławiem w ciągu kilku minut zalewając główne ulice miasta oraz przejścia podziemne. Ulewy mają trwać do czwartku, spodziewany jest też grad i silne wiatry wiejące 70km/h.

Rano do Wrocławia przyjechało 350 strażaków z całego kraju, a zbiorniki retencyjne zostały opróżnione, żeby przygotować miejsce na nową wodę.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wroclaw.pl/burza-nad-wroclawiem

Udostępnij

Alarmy bombowe zostały ogłoszone dziś w pięciu miastach Polski

Polska alarm bombowy bomby urząd skarbowy

Maile z ostrzeżeniem przed bombą otrzymały dziś urzędy skarbowe w Krakowie, Białymstoku, Olsztynie, Poznaniu i Lublinie. We wszystkich miasta policja zarządzila ewakuację, a funkcjonariusze z psami szkolonymi do wyszukiwania ładunkow wybuchowaych przeszukali budynki biur. Nie ujawniono żadnych materiałów wybuchowych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Alarmy-bombowe-w-kilku-miastach-Polski-Paraliz-urzedow-skarbowych,wid,16632867,wiadomosc.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Alarmy-bombowe-w-kilku-miastach-Polski-Paraliz-urzedow-skarbowych,wid,16632867,wiadomosc.html