Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Siły rządowe odbijają lotnisko w Doniecku zajęte przez separatystów

Świat

Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji są zabici wśród cywilów. Walki trwają od wczoraj, siły rządowe używają samolotów i helikopterów. Separatyści zajęli wczoraj lotnisko i usunęli personel oraz pasażerów, loty są wstrzymane. Siły rządowe nie pozwalają nikomu zbliżyć się do lotniska.

 

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/konflikt;na;ukrainie;w;doniecku;trwaja;walki,60,0,1547324.html

Udostępnij

Rosja gotowa do rozmów z nowym prezydentem Ukrainy

Świat Poroszenko prezydent rosja separatyści ukraina Ławrow

Rosja uszanuje wolę mieszkańców Ukrainy, zapewnił dziś Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. Wyraził nadzieję, że nowy prezydent uwzględni aspirację regionów, bo kluczem do zakończenia ukraińskiego kryzysu jest dialog i kompromis między władzami w Kijowie a regionami. Frekwencja w wyborach prezydenckich na Ukrainie przekroczyła 60 proc. Najwyższa była w obwodzie lwowskim, wyniosła 76,6 proc. Najniższa frekwencja w obwodach donieckim i ługańskim – 15,3 proc.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17491,rosja-uszanuje-wole-mieszkancow-ukrainy.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17491,rosja-uszanuje-wole-mieszkancow-ukrainy.html