Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Złamał prawo bo zapłacił grzywnę za chorego psychicznie

Nieistotne

Wcześniej chory psychicznie został skazany na grzywnę z zamianą na areszt za kradzież wafelka za 99 groszy. Miał odsiedzieć 5 dni, dyrektor więzienia zdecydował zapłacić za niego grzywnę. Wczoraj Sąd Rejonowy w Koszalinie uznał go winnym popełnienia przestępstwa, ale odstąpił od wymierzenia kary.

Na początku kwietnia pułkownik Krzysztof Olkowicz otrzymał od Radia TOK FM nagrodę im. Anny Laszuk  za łagodzenie skutków sędziowskiej „niezawisłości od rozumu”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15360321/naczelnik-wiezienia-pomogl-choremu-psychicznie-sad-odstapil-od-kary

Udostępnij

Chińczycy zbudowali sobie egipskiego sfinksa, ale go usuną

Nieistotne chiny Egipt sfinks UNESCO

Replika sfinksa spod Egipskich piramid długa na 80 metrów, a wysoka na 30 metrów, wykonana ze zbrojonego betonu w mieście Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei w Chinach, zostanie usunięta na wniosek UNESCO. Egipskie Ministerstwo ds. Starożytności złożyło skargę w sprawie chińskiej imitacji. Chiński sfinks nie jest wierną kopią, jest o 7 metrów dłuższy i o 9 wyższy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/26/chinski-sfinks-zostanie-zdemontowany/

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/26/chinski-sfinks-zostanie-zdemontowany/