Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wstępne wyniki: pięć partii w Parlamencie Europejskim

Polska

PiS zdobywając 32,35 proc. głosów nieznacznie wyprzedził PO, na którą głosowało 31,29 proc. wyborców. SLD poparło 9,55 proc. Do europarlamentu wchodzą ponadto PSL z poparciem 7,21 procent oraz Kongres Nowej Prawicy – 7,06 proc. Frekwencja wyniosła 23,27 proc.

Wyniki są nieoficjalne, a badanie przeprowadził Ipsos metodą exit poll na 85.000 respondentów, którzy oddali głos w wyborach.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1135056,PKW-dane-z-91-proc-komisji-wyborczych-PiS-3235-proc-PO-3129-proc-SLD-955-proc-PSL-721-proc-NP-706-proc

Udostępnij

Sondaże: PO 32,8, PiS 31,8; wchodzą jeszcze SLD-UP, Nowa Prawica i PSL

Polska europarlament Eurowybory wybory wyniki

PO i PiS uzyskały po 19 mandatów do europarlamentu, SLD-UP 5, a Nowa Prawica i PSL – po cztery, wynika z z sondażu Ipsos dla TVN24 i TVP Info. Frekwencja według Ipsos wyniosła 22,7%, a według PKW 17% o 17:30.

Badanie przeprowadzono metodą exit poll przed 845 losowo wybranymi lokalami wyborczymi na około 85.000 respondentów, którzy oddali głos w wyborach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-do-parlamentu-europejskiego-2014-wyniki/3gkqx

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-do-parlamentu-europejskiego-2014-wyniki/3gkqx