Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rośnie eksport polskiej żywności

Gospodarka

W pierwszym kwartale tego roku wzrósł o 7 proc. w porównaniu z pierwszymi trzema miesiącami ubiegłego roku. Jego wartość przekroczyła w tym okresie 5 mld euro mimo embarga na mięso wieprzowe ogłoszonego przez Rosję. Głównym odbiorcą polskiej żywności są Niemcy, do których w I kwartale sprzedaliśmy ją za 1,1 mld euro. Potem kolejno: Wielka Brytania, Francja i Rosja, Czechy, Włochy i Holandia.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://agrobiznes.money.pl/artykul/mimo-embarga-na-mieso-eksport-rosnie,137,0,1545609.html

Udostępnij

Nieruchomości za 3 miliardy dolarów kupili Chińczycy w USA

Gospodarka

Według raportu agencji Sotheby’s International Realty stanowią 12 proc. zagranicznych inwestorów na Manhattanie i wyprzedzili rosyjskich oligarchów do niedawna przodujących w wykupywaniu tej dzielnicy. Wydali 68,2 mld dol., 18 proc. wszystkich transakcji dokonanych na tym rynku przez cudzoziemców w ciągu roku. Poza Nowym Jorkiem najchętniej kupują mieszkania w San Francisco i Los Angeles

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/chinczycy-wydaja-miliardy-dolarow-na-nieruchomosci-w-usa,artykuly,159857,1,1.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/chinczycy-wydaja-miliardy-dolarow-na-nieruchomosci-w-usa,artykuly,159857,1,1.html