Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Wirtualne dziecko złapało pedofila

Nauka i Technologie

50-letni mężczyzna z Górnego Śląska został przyłapany na składaniu seksualnych propozycji 10 letniej dziewczynce z Filipin. Dziewczynka, z którą się kontaktował nie istnieje, jest awatarem specjalnie skonstruowanym do łapania internetowych pedofili. Ma na imię Sweetie i została stworzona przez pozarządową organizację „Terre Des Hommes”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://i.iplsc.com/sweetie-to-wirtualny-awatar/00039R08KOSU0CT2-C116-F4.jpg

Udostępnij

Immunoterapia: przełom w leczeniu raka

Nauka i Technologie

– Dla wielu chorych pojawiła się wreszcie nadzieja, że nowotwór z przerzutami przestanie być chorobą nieuleczalną – twierdzi kierownik kliniki onkologicznej Centrum Onkologii w Warszawie prof. Piotr Wysocki. Immunoterapia jest metodą leczenia nowotworów polegająca na pobudzaniu układu odpornościowego pacjenta. Zdaniem lekarzy stanie się ona główną metodą leczenia wielu nowotworów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tech.money.pl/medycyna/artykul/to-moze-byc-najwiekszy-od-wielu-lat-przelom-w- onkologii,166,0,1544870.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tech.money.pl/medycyna/artykul/to-moze-byc-najwiekszy-od-wielu-lat-przelom-w- onkologii,166,0,1544870.html