Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Ukraiński oligarcha oblężony

Świat

Około 300 uzbrojonych ludzi oblega rezydencję Rinata Achmetowa w Doniecku, oligarchy uważanego za najbogatszego Ukraińca, który opowiedział się przeciw oddzieleniu się wschodniej Ukrainy. Rezydencji pilnują równiez uzbrojeni ochroniarze, sam Achmetow jest w Kijowie. Uzbrojone bojówki przeszkadzają również w wyborach w Doniecku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wrogi-tlum-u-bram-achmetowa-uzbrojeni-mezczyzni-po-obu-stronach,432122,s.html

Udostępnij

Noworosję proklamowali liderzy bojówkarzy z Doniecka i Ługańska

Świat rosja separatyści ukraina

Przywódcy separatystów oświadczyli dziś w nocy, że utworzyli właśnie nowe państwo. Przywódcami są obywatel Rosji, były rosyjski dziennikarz i konsultant polityczny Aleksandr Borodaj oraz oficer rosyjskiej FSB, obywatel Rosji  Igor Girkin znany też pod nazwiskiem Striełkow.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15340791/ukraina-separatysci-oglosili-powstanie-noworosji

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15340791/ukraina-separatysci-oglosili-powstanie-noworosji