Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Około 2300 urzędników zostanie kontrolerami skarbowymi

Nieistotne

Ministerstwo Finansów planuje przeniesienie ich z etatów w administracji urzędów skarbowych na etaty kontrolerów. Rząd  Kończy pracę nad nowym prawem o urzędach skarbowych i celnych. Projekt ustawy ma trafić do sejmu jesienią.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Mniej-urzednikow-w-biurze-za-to-wiecej-kontrolerow-3130226.html

Udostępnij

Na początku 2 654 euro miesięcznie, na końcu ponad 18 370 euro

Nieistotne UE Unia Europejska zarobki

Tyle zarabiają urzędnicy pracujący w Administracji UE, Komisja Europejska zatrudnia około 33 tysięcy osób. Pracę można dostać w wyniku konkursów organizowanych przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO). Poza wynagrodzeniem urzędnicy otrzymują liczne dodatki i przywileje.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/finanse-osobiste/artykuly/798967,ile-zarabiaja-urzednicy-z-komisji-europejskiej.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/finanse-osobiste/artykuly/798967,ile-zarabiaja-urzednicy-z-komisji-europejskiej.html