Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Noworosję proklamowali liderzy bojówkarzy z Doniecka i Ługańska

Świat

Przywódcy separatystów oświadczyli dziś w nocy, że utworzyli właśnie nowe państwo. Przywódcami są obywatel Rosji, były rosyjski dziennikarz i konsultant polityczny Aleksandr Borodaj oraz oficer rosyjskiej FSB, obywatel Rosji  Igor Girkin znany też pod nazwiskiem Striełkow.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15340791/ukraina-separatysci-oglosili-powstanie-noworosji

Udostępnij

Powódź przyspieszyła rozminowanie Bośni

Świat bośnia i hercegowina miny

Saperzy z Bałkanów, ale też z Belgii i innych krajów Europy szukają min w Bośni. Powódź przyspieszyła rozminowanie, bo woda przeniosła  miny z oznaczonych już pół minowych  w inne miejsca. Przed powodzią na ponad dziewięciu tysiącach pól minowych było ponad 120 tysięcy min. Teraz trzeba ich szukać.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://news.money.pl/artykul/wielka;akcja;saperow;w;bosni;i;harcegowinie,46,0,1545262.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://news.money.pl/artykul/wielka;akcja;saperow;w;bosni;i;harcegowinie,46,0,1545262.html