Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ukraina: wirus miał zniszczyć dane wyborcze w komputerach

Świat

W serwerach ukraińskiej Centralnej Komisji Wyborczej wykryty został wirus. Miał aktywować się dziś i niszczyć wyniki napływające do komisji i zainfekować inne komputery sieci. W obwodach ługańskim i donieckim, 16 z 34 okręgowych komisji wyborczych jest zablokowanych przez separatystów, porwali też oni kilku członków tamtejszych komisji wyborczych. Spośród 21 kandydatów widniejących na kartach wyborczych, trzech zrezygnowało z kandydowania.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukraina-wykryto-wirusa-na-serwerach-centralnej- komisji-wyborczej-mial-zniszczyc-wyniki,431778.html

Udostępnij

Powódź zalewa miasto Doboj w 5 minut

Świat bośnia i hercegowina powódź

Miasto Doboj w Bośni i Hercegowinie zostało wczoraj zalane przez powódź w ciągu pięciu minut. Nagranie zostało opublikowane na LiveLeak.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.liveleak.com/view?i=c1c_1400854525

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.liveleak.com/view?i=c1c_1400854525