Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Firma miała parkować samochody na lotnisku, a używała ich

Nieistotne

Na lotnisku Gatwick pod Londynem szofer firmy Gold Parking zapewniał podróżnych, że ich samochód zostanie odprowadzony na parking i będzie bezpieczny. W rzeczywistości auta parkowane były na ulicach pobliskich miasteczek i używane. Na licznikach niektórych przybyło 2 tys. kilometrów! Kilka aut skradziono, na adres właścicieli samochodów przychodziły wielokrotne mandaty za pozostawianie pojazdu w miejscach niedozwolonych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-na-lotniskowym-parkingu,nId,1431406

Udostępnij

Kara śmierci dla byłego szefa chińskiego koncernu

Nieistotne

Na karę śmierci za kierowanie „mafijną grupą przestępczą” skazani zostali wczoraj były szef chińskiego koncernu Hanlong Group, Liu Han, oraz jego brat, Liu Wei. Liu Han w 2013 roku trafił na listę 100 najbogatszych Chińczyków z majątkiem szacowanym na 650 mln dolarów. Przed sądem w prowincji Hubei, w środkowych Chinach stanęło 36 osób oskarżonych o zabójstwa, nielegalne posiadanie broni i szantaż.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-byl-jednym-z-najbogatszych-chinczykow-skazano-go-na-kare-smi,nId,1430714?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-byl-jednym-z-najbogatszych-chinczykow-skazano-go-na-kare-smi,nId,1430714?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox