Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Szwajcarzy decydują w referendum jaka ma być płaca minimalna

Finanse

Referendum w sprawie podwyższenia płacy minimalnej do 22 franków za godzinę lub 4 tysięcy franków miesięcznie trwa dziś w Szwajcarii. Wniosek o przeprowadzenie referendum zgłosiły związki zawodowe.

77% Szwajcarów jest przeciwnych propozycji podniesienia minimalnych wynagrodzeń, jak wynika ze wstępnych wyników podanych przez radio SRF ok. godziny 15:00.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/797519,ponad-13-tys-zl-miesiecznie-szwajcarzy-zdecyduja-dzis-o-podwyzszeniu-placy-minimalnej.html

Udostępnij

Egipt: turysta płaci 25 USD za wjazd i 7 USD za pobyt

Finanse Egipt turystyka wizy zyski

Opłata za pobyt będzie pobierana przez cały półroczny sezon turystyczny od początku czerwca, na lotniskach w Aleksandrii, Synaju Południowym, Hurghadzie, Luksorze i Asuanie. Ma zrównoważyć malejące wpływy z turystyki, które w pierwszym kwartale zmniejszyły się o 43 proc. w porównaniu z pierwszymi trzema miesiącami ubiegłego roku i wyniosły około półtora miliarda złotych. Wjazd do Egiptu już raz drożał w tym roku, od 1 maja wiza kosztuje 25 dolarów, wcześniej – 15 dolarów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Egipt-nowe-oplaty-dla-turystow-3125175.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Egipt-nowe-oplaty-dla-turystow-3125175.html