Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Portugalia jest centrum druku fałszywych banknotów

Nieistotne

Nominalną wartość 1, 5 miliarda dolarów miały fałszywe banknoty zarekwirowane w ubiegłym roku przez policję, informuje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Portugalii. Fałszowane są przede wszystkim dolary, najczęściej studolarówki. Przestępcy rozprowadzają je potem w całej Europie oraz w USA, Kanadzie i Meksyku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.forbes.pl/portugalia-centrum-falszowania-dolarow,artykuly,176787,1,1.html

Udostępnij

870 miliardów dolarów wynoszą roczne dochody przestępców

Nieistotne dochody przestępczość przestępczość zorganizowana zyski

Kwota jest równowartością 7 proc. światowego eksportu i 1,5 procent światowego PKB, podaje Money.pl. Największe zyski zorganizowane grupy przestępcze czerpią z handlu narkotykami, który generuje co roku 320 mld dolarów. Dane o zyskach przestępców podał opublikowany właśnie w Wiedniu raport Biura Narodów Zjednoczonych do spraw Narkotyków i Przestępczości (UNODC).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przestepczosc;zorganizowana;na;swiecie;sa;dane;o;dochodach,88,0,1537112.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przestepczosc;zorganizowana;na;swiecie;sa;dane;o;dochodach,88,0,1537112.html