Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Turcja: koniec akcji ratunkowej, pod ziemią nie został nikt

Świat

O zakończeniu akcji ratunkowej w kopalni węgla Soma poinformował turecki minister energetyki Taner Yildiz, zapewnił, że pod ziemią nie został już nikt. W czasie wtorkowej katastrofy w kopalni pod ziemią znajdowało się około 800 górników, zginęło 301 osób. Katastrofa wywołała demonstracje przeciw rządowi, któremu demonstranci zarzucali brak kontroli warunków pracy w kopalni mimo próśb o nią.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/459203,turcja-zakonczona-akcja-ratunkowa-w-kopalni-bilans-ofiar.html

Udostępnij

Ze wschodnich obwodów Ukrainy powstanie Noworosja

Świat noworosja separatyści terroryści ukraina

– Gdy proces się zakończy, pojawi się apel o przyłączenie obu republik do Rosji – zapowiedział wczoraj samozwańczy premier Donieckiej Republiki Aleksander Borodaj. Kiedy to mówił, w Charkowie trwały rozmowy okrągłego stołu zorganizowane przez władze z Kijowa. Separatyści nie zostali zaproszeni, bo władze Ukrainy uznają ich za terrorystów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1127264,Republiki-Doniecka-i-Luganska-utworza-Noworosje-

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1127264,Republiki-Doniecka-i-Luganska-utworza-Noworosje-