Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Komputer został członkiem zarządu firmy

Nauka i Technologie

Wyposażony w mechanizmy uczenia maszynowego komputer o nazwie VITAL został członkiem zarządu funduszu inwestycyjnego Deep Knowledge Ventures z Hong Kongu.

Nowy członek zarządu ma pomagać w analizie danych przy ocenie inwestycji funduszu w spółki z branży medycznej. Do tej pory analizy VITAL-a miały główne znaczenie przy inwestycjach. Wcielenie go do zarządu ma prawdopodobnie charakter marketingowy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://io9.com/venture-capital-firm-appoints-machine-intelligence-as-b-1576797618

Udostępnij

Niewiele polskich firm stosuje roboty przemysłowe

Nauka i Technologie polskie firmy roboty przemysłowe

Roboty zainstalowane są w niecałych 3 proc. polskich przedsiębiorstw. Światowa średnia wynosi 58 robotów na 10 tysięcy pracowników, w Polsce mamy 20 na 10 tys. zatrudnionych, pisze Forsal.pl. Według Międzynarodowej Federacji Robotyki (IFR) firmy na całym świecie kupiły w ubiegłym roku 168 tys. robotów przemysłowych, najwięcej przedsiębiorstwa z Japonii, Chin, USA, Korei Południowej i Niemiec.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/797082,druga-japonia-nie-bedziemy-jak-bardzo-zrobotyzowane-sa-polskie-firmy-wykres-dnia.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/797082,druga-japonia-nie-bedziemy-jak-bardzo-zrobotyzowane-sa-polskie-firmy-wykres-dnia.html