Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Alarmy powodziowe na południu Polski

Polska

Ponad 380 razy interweniowali strażacy wypompowując wodę, udrażniając przepusty i usuwając połamane drzewa. Pogotowie przeciwpowodziowe ogłosiło dziesięć małopolskich samorządów lokalnych, najgorzej jest w powiatach nowotarskim, tatrzańskim i limanowskim. Rzeki przekroczyły stany ostrzegawcze. Według prognoz deszcze mają skończyć się w niedzielę. Może spaść od 80 do 110 mm wody.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/polamane-drzewa-i-zalane-drogi-w-piatek-ma-byc-jeszcze-gorzej,123093,1,0.html

Udostępnij

Nie będzie powodzi, mówi dyrektor IMGW

Polska Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej powódź

Ostrzeżenia przed grożącą Polsce powodzią powtarzane od kilku dni w mediach i dające politykom możliwość wykazania się przedwyborczą troską nie mają żadnych podstaw, według dyrektora Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Mieczysława Ostojskiego. Apelując o to, by nie wywoływać paniki dyrektor wyjaśnia, że prognozy meteorologiczne nie wskazują na groźbę powodzi. W najgorszym razie deszcze mogą wywołać lokalne podtopienia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/458972,powodz-na-poludniu-polski-szef-imgw-o-najnowszych-prognozach-kataklizmu-nie-bedzie.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/458972,powodz-na-poludniu-polski-szef-imgw-o-najnowszych-prognozach-kataklizmu-nie-bedzie.html