Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ponad osiem tysięcy osób zgłosiło się do Cracovia Maraton

Sport

Bieg, trzynasty już raz, odbędzie się w niedzielę, start i meta urządzone zostaną na rynku tak, jak w pierwszych krakowskich maratonach. Na sobotę zaplanowane są dwa biegi: IX Mini Cracovia maraton oraz Cracovia Maraton na Rolkach. Niedzielny bieg będzie bezpośrednio transmitowany w Internecie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.zis.krakow.pl/pl/cracovia-maraton/aktualnosci/wazne-informacje-przed-13-cracovia-maraton-krakowskimi-spotkaniami-biegowymi/

Udostępnij

Sewilla zwyciężyła ligę Europy, ale dopiero po karnych

Sport liga europy piłka nożna puchar

Benfica Lizbona w ciągu ostatniego półwiecza siedem razy walczyła w finałach europejskich pucharów i zawsze przegrywała. Ostatnio przed rokiem. Wczoraj była bliska przełamania tej passy, ale jej nie przełamała, zwyciężyła Sewilla.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/liga-europy,108/klatwa-nie-zeszla-z-benfiki-jedenastki-zdecydowaly-o-pucharze-dla-sevilli,428438.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/liga-europy,108/klatwa-nie-zeszla-z-benfiki-jedenastki-zdecydowaly-o-pucharze-dla-sevilli,428438.html