Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Sieć Avans; właściciel zbankrutował, ale sklepy nie upadną

Gospodarka

Do syndyka masy upadłościowej spółki Domex, właściciela sieci 250 sklepów Avans zgłosił się wczoraj zarząd spółki Action z deklaracją gotowości kupienia aktywów. Action jest spółką akcyjną, zajmuje się handlem i produkcją sprzętu biurowego, komputerów oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń elektronicznych. Wartość giełdowa spółki to 742 mln zł, a przychody w tym roku mają wynieść około 5,5 mld zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/250-sklepow-avansu-przetrwa-jest-chetny-na-przejecie-bankruta_a16280

Udostępnij

Zysk w pierwszym kwartale 40 razy wyższy niż rok temu

Gospodarka PKP Cargo zyski

60 milionów złotych zysku netto wypracowała w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku, spółka PKP Cargo. Wzrost przewozów liczony rok do roku wynosi 4 proc. W pierwszym kwartale ubiegłego roku zysk netto spółki wynosił około półtora miliona złotych. PKP Cargo to największa w Polsce i jedna z największych w Europie spółek kolejowych przewożących towary. Zatrudnia prawie 23 tysiące pracowników

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/458973,rekordowy-zysk-netto-pkp-cargo.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/458973,rekordowy-zysk-netto-pkp-cargo.html