Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Paszporty zmarłych używane były do przemytu ludzi

Nieistotne

Niemiecka policja zatrzymała właściciela islamskiego zakładu pogrzebowego w Berlinie, który z pomocą sieci pośredników sprzedawał paszporty zmarłych osób. Kupowali je płacąc od 2 do 5 tysięcy euro ludzie, którzy chcieli dostać się do Europy spoza UE. Właściciel zakładu brał paszporty od rodzin zmarłych oferując załatwienie wszystkich formalności związanych ze śmiercią. Niemiecka policja przyznaje, że pierwszy raz zetknęła się z takim procederem. Nie wiadomo ile osób wjechało do Europy z prawdziwymi, ale cudzymi paszportami.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przemyt;ludzi;paszporty;niemieckich;zmarlych;wykorzystane;w;procederze,74,0,1537098.html

Udostępnij

Bruksela chce ograniczyć używanie cynamonu

Nieistotne Bruksela cynamon Unia Europejska

Pomysł mają uzasadniać wyniki badań przeprowadzonych w USA i Arabii Saudyjskiej. Wynika z nich, że cynamon chiński – najpopularniejszy i masowo stosowany – zawiera kumarynę, substancję, której nadmierne spożycie może powodować marskość wątroby. Portal Bankier.pl pisze, że „kumarynę zawiera również wiele roślin, w tym trawa żubrowa, którą znajdziemy w każdej butelce popularnej żubrówki”. Z innych badań wynika, że cynamon poprawia też pamięć, a nawet niszczy komórki rakowe.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Urzednicy-UE-chca-zakazac-uzywania-cynamonu-3123115.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Urzednicy-UE-chca-zakazac-uzywania-cynamonu-3123115.html