Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Zarzuty dla kapitana i 3 oficerów koreańskiego promu Sewol

Świat

Kapitan, pierwszy oficer, drugi oficer i główny mechanik uciekli przed pasażerami, co spowodowało, że liczba ofiar była bardzo duża – powiedział dziennikarzom kierujący śledztwem prokurator Ahn Sang Don uzasadniając decyzję o postawieniu zarzutów. Przed ucieczką kapitan i trzej oficerowie mieli zalecać pasażerom pozostanie na promie. Wciąż trwa śledztwo mające ustalić wszystkie okoliczności katastrofy, w której zginęło ponad 280 osób, w większości uczniów szkoły średniej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17359,czlonkowie-zalogi-promu-sewol-oskarzeni.html

Udostępnij

120 górników wciąż uwięzionych pod ziemią

Świat górnicy katastrofa w kopalni śmierć górników turcja

Zginęło282 górników według ostatnich informacji ministra energetyki. Wciąż trwa akcja ratownicza, bo 120 osób jest uwięzionych pod ziemią. Szanse na ich uratowanie są jednak oceniane jako niewielkie. Katastrofa w kopalni w Somie wywołała demonstracje ludzi obarczających rząd odpowiedzialnością za zaniedbania w dziedzinie bezpieczeństwa pracy w kopalniach. W środę w Ankarze policja użyła przeciw demonstrantom gazu łzawiącego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15195211/turcja-przybywa-ofiar-pod-ziemia-wciaz-gornicy

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15195211/turcja-przybywa-ofiar-pod-ziemia-wciaz-gornicy