Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kwaśniewski był doradcą firmy ministra w rządzie Janukowycza

Polska

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski był doradcą w spółce Burisma należącej do ministra energii oraz ministra ds. ekologii i zasobów naturalnych z czasów Wiktora Janukowycza Mykoły Złoczewskiego. Napisał o tym amerykański dziennikarz serwisu „Buzzfeed” Max Seddon razem z informacją o tym, że doradcą w tej samej firmie jest syn wiceprezydenta USA Joe Bidena. Do listopada 2013 r. Aleksander Kwaśniewski był specjalnym wysłannikiem Unii Europejskiej na Ukrainę. Aleksander Kwaśniewski jest również doradcą dyktatora Kazachstanu prezydenta Nursułtana Nazarbajewa.

Kwaśniewski potwierdził te informacje.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,15957696,Amerykanski_serwis__Kwasniewski_wsrod_dyrektorow_spolki.html

Udostępnij

Konstytucja pozwala ograniczać wpływ rodziców na wychowanie

Polska gender konstytucja RPO wychowanie

Rzeczniczka praw obywatelskich prof. Irena Lipowicz powiedziała, że można ograniczać wpływ rodziców na naukę dzieci w szkole i przedszkolu. Tym samym zaakceptowała wprowadzenie uzasadnionego ideologią gender programu „Równościowe przedszkole”, przeciw któremu protestują rodzice, bo przewiduje między innymi przebieranie chłopców za dziewczynki i dziewczynki za chłopców. Pogląd ten uzasadniła powołując się na Konstytucję i wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, jej zdaniem rodzice „mogą edukować dzieci po szkole i w weekendy”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15956450,_Rz___Rzecznik_praw_obywatelskich_popiera_gender_w.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15956450,_Rz___Rzecznik_praw_obywatelskich_popiera_gender_w.html