Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Alarmy bombowe w budynkach ośmiu ministerstw w Warszawie

Nieistotne

Urzędnicy ministerstw nie zostali wpuszczeni rano do budynków, w których saperzy poszukiwali bomb. Pracownicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zostali ewakuowani. Otrzymaliśmy informację, że w budynkach ministerstw podłożone są bomby, brzmi oficjalny komunikat policji. Alarm bombowy dotyczył: Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ośrodka Przetwarzania Informacji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Ktos-podlozyl-bomby-w-ministerstwach-Sluzby-postawione-na-nogi,wid,16601698,wiadomosc.html?ticaid=112b94

Udostępnij

Trybunał Konstytucyjny; czy można karać za uprawę konopi?

Nieistotne kara konopie trybynał konstytycyjny

Trybunał bada skargę mężczyzny skazanego na karę więzienia w zawieszeniu za uprawianie konopi na własny użytek. Skazany uznał, że prawo przewidujące karę do 3 lat więzienia za uprawę konopi jest sprzeczne z konstytucyjnymi zasadami prawa do prywatności, wolności sumienia i wyznania, prawa do ochrony zdrowia oraz zakazu nieludzkiego traktowania i zaskarżył ten przepis kodeksu karnego.TK skargę przyjął, ale nie wyznaczył terminu jej rozpoznania.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/trybunal;konstytucyjny;bada;czy;mozna;karac;za;hodowle;konopi,160,0,1531808.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/trybunal;konstytucyjny;bada;czy;mozna;karac;za;hodowle;konopi,160,0,1531808.html