Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosja grozi wyłączeniem stacji systemu GPS na swoim terytorium

Nauka i Technologie

Stanie się tak 1 czerwca, jeśli USA nie zgodzi się w tym terminie na umieszczenie na terytorium Ameryki stacji rosyjskiego systemu nawigacji satelitarnej GŁONASS, zapowiedział wczoraj wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin. Rogozin dodał, że Rosja zabroni wynoszenia w kosmos amerykańskich ładunków wojskowych przy użyciu rosyjskich silników rakietowych i nie przedłuży eksploatacji Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) poza rok 2020.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17337,rosja-wylaczy-na-swoim-terytorium-gps.html

Udostępnij

Budowę podziemnej obwodnicy planuje burmistrz Londynu

Nauka i Technologie londyn obwodnica podziemna

Podziemne drogi ekspresowe o długości 22 km mają połączyć główne drogi w Londynie. Koszt inwestycji szacuje się wstępnie na 30 mld. funtów. Burmistrz Boris Johnson argumentuje, że podziemna sieć dróg znacznie poprawi jakość życia mieszkańców centrum miasta. Żeby sfinansować projekt władze planują przeznaczenie pod inwestycje terenów zajętych obecnie przez infrastrukturę drogową.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Londyn+Samochody+beda+jezdzic+pod+ziemia+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=22463

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://londynek.net/wiadomosci/Londyn+Samochody+beda+jezdzic+pod+ziemia+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=22463