Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Bezbramkowy remis w meczu reprezentacji Polski z Niemcami

Sport

Reprezentacja Niemiec wystąpiła wczoraj w Hamburgu bez czołowych zawodników, dlatego w Niemczech mecz nie wywołał większego zainteresowania. W Polsce kibice interesowali się przede wszystkim debiutem w kadrze naturalizowanego Brazylijczyka Thiago Cionka oraz Michała Żyro. Mecz był osiemnastym spotkaniem obu reprezentacji i szóstym, które zakończyło się remisem.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/15184147/szosty-w-historii-remis-polski-z-niemcami

Udostępnij

Nieudany terrorystyczny zamach na Giro d'Italia w Irlandii

Sport bomba Giro d'Italia irlandia

Irlandzka policja znalazła znalazła ładunek o wadze 200 kilogramów uzbrojony w zapalnik czasowy, umieszczony w samochodzie zaparkowanym przy hotelu w Lucan na zachodnich przedmieściach Dublina. Zatrzymany też został podejrzany o przygotowanie bomby. Zdaniem policji, która wczoraj poinformowała o bombie znalezionej 10 maja, ładunek miał być odpalony w czasie drugiego etapu Giro d’Italia w Irlandii. Dziś wyścig zostanie przeniesiony do Włoch.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15168216/znaleziono-potezna-bombe-w-dublinie-giro-ditalia-celem-ira

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15168216/znaleziono-potezna-bombe-w-dublinie-giro-ditalia-celem-ira