Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kongres ludzi, których skrzywdzili urzędnicy państwowi

Polska

Przeprosin państwa, tysiąca złotych za każdy bezpodstawnie spędzony dzień w areszcie oraz wprowadzenia do systemu prawnego rewizji nadzwyczajnej żądają uczestnicy ruchu społecznego „Niepokonani 2012″, którego II kongres odbył się wczoraj w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Do ruchu, należą ludzie, których firmy doprowadziła do upadku państwowa administracja lub wymiar sprawiedliwości. Nie ma danych o tym, ile firm doprowadzają do upadku bezprawne decyzje państwowych urzędników.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1123680,Niepokonani-2012-chcemy-przeprosin-Panstwa-i-odszkodowan

Udostępnij

PKP wybuduje Innowacyjne Dworce Systemowe

Polska dworce ids kolej pkp

Ekologiczne dworce według jednego projektu wybuduje PKP w miejscowościach, w których aktualne dworce wymagają remontu. Innowacyjne Dworce Systemowe (IDS) mają ułatwić poruszanie się na nowych stacjach.

Będą ekologiczne i tanie w utrzymaniu dzięki wykorzystaniu paneli słonecznych, pomp ciepła oraz systemów odzyskiwania wody deszczowej – koszt utrzymania może być nawet ośmiokrotnie niższy, a budowa o kilkadziesiąt procent tańsza niż remont obecnych budynków.

Dworce mają zostać otwarte w czterech pierwszych miastach w lipcu 2015 roku. PKP wykonało projekt własnymi środkami, bez zatrudniania zewnętrznej firmy architektonicznej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.spidersweb.pl/2014/05/innowacyjne-dworce-systemowe.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.spidersweb.pl/2014/05/innowacyjne-dworce-systemowe.html