Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Będzie można trafić na listę dłużników za abonament RTV

Finanse

Nad zmianami w prawie pozwalającymi wpisać osoby na listę nierzetelnych dłużników za niezapłacone podatki, składki i abonament RTV pracuje Ministerstwo Gospodarki. Projekt jest w fazie konsultacji.

Na listę nierzetelnych dłużników można trafić mając 200 złotych niezapłaconych zobowiązań (mniej niż roczny abonament RTV), a z wpisem trudniej uzyskać kredyt lub kupić telefon na abonament.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Pozwą Państwo na 660 mln za zaniechania z Amber Gold

Finanse amber gold odszkodowanie pozew

660 milionów złotych szkód miały wygenerować zaniechania i błędy urzędników, którzy dopuścili do powstania piramidy finansowej Amber Gold, jak uważają prawnicy z kancelarii Chałas i Wspólnicy reprezentującej osoby poszkodowane w pozwie zbiorowym przeciwko Skarbowi Państwa. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 22 maja.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html