Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Będzie można trafić na listę dłużników za abonament RTV

Finanse

Nad zmianami w prawie pozwalającymi wpisać osoby na listę nierzetelnych dłużników za niezapłacone podatki, składki i abonament RTV pracuje Ministerstwo Gospodarki. Projekt jest w fazie konsultacji.

Na listę nierzetelnych dłużników można trafić mając 200 złotych niezapłaconych zobowiązań (mniej niż roczny abonament RTV), a z wpisem trudniej uzyskać kredyt lub kupić telefon na abonament.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Pozwą Państwo na 660 mln za zaniechania z Amber Gold

Finanse amber gold odszkodowanie pozew

660 milionów złotych szkód miały wygenerować zaniechania i błędy urzędników, którzy dopuścili do powstania piramidy finansowej Amber Gold, jak uważają prawnicy z kancelarii Chałas i Wspólnicy reprezentującej osoby poszkodowane w pozwie zbiorowym przeciwko Skarbowi Państwa. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 22 maja.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html