Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Będzie można trafić na listę dłużników za abonament RTV

Finanse

Nad zmianami w prawie pozwalającymi wpisać osoby na listę nierzetelnych dłużników za niezapłacone podatki, składki i abonament RTV pracuje Ministerstwo Gospodarki. Projekt jest w fazie konsultacji.

Na listę nierzetelnych dłużników można trafić mając 200 złotych niezapłaconych zobowiązań (mniej niż roczny abonament RTV), a z wpisem trudniej uzyskać kredyt lub kupić telefon na abonament.

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Pozwą Państwo na 660 mln za zaniechania z Amber Gold

Finanse amber gold odszkodowanie pozew

660 milionów złotych szkód miały wygenerować zaniechania i błędy urzędników, którzy dopuścili do powstania piramidy finansowej Amber Gold, jak uważają prawnicy z kancelarii Chałas i Wspólnicy reprezentującej osoby poszkodowane w pozwie zbiorowym przeciwko Skarbowi Państwa. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 22 maja.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,15934606,Poszkodowani_przez_Amber_Gold_pozywaja_panstwo__Jest.html