Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Arabia Saudyjska jest gotowa wyprzeć Rosję z rynku ropy

Gospodarka

Minister do spraw ropy i surowców naturalnych Ali al-Naimi powiedział podczas konferencji w Seulu, że jego kraj jest gotowy na dostarczenie takiej ilości ropy, która uzupełni wszelkie niedobory, które mogą się pojawić na rynku. Minister dodał, że cena saudyjskiej ropy to 100 dolarów za baryłkę, kiedy granica opłacalności ceny ropy rosyjskiej wynosi około 101 dolarów. Obecnie ceny ropy wynoszą około 108 dolarów za baryłkę, najdroższa w tym roku ropa była 3 marca, kosztowała 112 dolarów.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.wp.pl/kat,138596,title,Arabia-Saudyjska-wkroczy-do-gry-i-uderzy-w- Rosje,wid,16598469,wiadomosc.html

Udostępnij

Polska żywność na targach w Szanghaju.

Gospodarka

Produkty żywnościowe wystawia na trwających teraz szanghajskich targach ponad 60 firm z Polski.  W ciągu ostatnich pięciu lat eksport polskich produktów spożywczych do Chin zwiększył się ponad trzynastokrotnie. Najszybciej rośnie eksport mięsa. Niewiele wolniej rośnie też sprzedaż wyrobów mleczarskich. Targi w Szanghaju zaliczane są do największych imprez tego typu w Azji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/chinczycy-pija-polska-herbate/m7f29

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/chinczycy-pija-polska-herbate/m7f29