Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polska para zdobyła mistrzostwo Europy w w rock’n’rollu

Sport

Jacek Tarczyło i Anna Miadzielec tworzący duet taneczny Duo Rock wytańczyli w sobotę mistrzowski tytuł na odbywających się w Kaliningradzie Mistrzostwach Europy w Rock’n’rollu. Zwycięski duet w 2013 zdobył tytuł mistrzów świata, zwyciężył też w ubiegłorocznej Olimpiadzie Sportów Tanecznych w Tajwanie. Mistrzowie ćwiczą w klubie Rock’n’Rolla Akrobatycznego Podwawelski w Krakowie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://ofsajd.onet.pl/newsy/polacy-mistrzami-europy-w-rock-n-rollu/lv9fs

Udostępnij

Rekordzista Europy w biegu na 100 metrów ma 104 lata

Sport 104 lata bieg na 100 metrów rekord

Mający 104 lata Stanisław Kowalski ze Świdnicy przebiegł w sobotę 100 m w 32,79 sekundy, bijąc tym samym rekord Europy. Rekord świata w tej kategorii wiekowej wynosi 29,83 sekundy. Rekordzista nie przygotowywał się specjalnie do sobotniego biegu, który odbył się w czasie Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży na Stadionie Olimpijskim. Jak zwykle pokonywał średnio 10 km dziennie biegnąc lub idąc. Stanisław Kowalski był kolejarzem, później pracował jako odlewnik. Nigdy czynnie nie uprawiał żadnego sportu, biegać zaczął 10 lat temu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wroclaw.pl/104latek-rekordzista-europy-w-biegu-na-100-m

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wroclaw.pl/104latek-rekordzista-europy-w-biegu-na-100-m