Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Przedwczoraj porwany, dziś zamordowany naczelnik milicji w Mariupolu

Świat

Naczelnika milicji w Mariupolu znaleziono powieszonego w pobliżu lotniska, informuje ukraiński portal ostro.org. Szef policji Walerij Androszczuk został dwa dni temu porwany z ulicy przez prorosyjskich bojówkarzy. Jak zeznali świadkowie, porywacze najpier go pobili, a następnie wrzucili do bagażnika samochodu i odjechali. O ciężkich walkach w Mariupolu pisaliśmy w piątek.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/lbid,7445,title,Jurij-Lucenko-to-farsa-kierowana-z-Kremla-w-celu-siania-chaosu,nazywo.html?ticaid=112b4e

Udostępnij

Kolejki przed lokalami referendum, karty bez zabezpieczeń

Świat referendum separatyści ukraina

„Czy jesteś za niepodległością Ługańskiej Republiki Ludowej” albo „Czy popierasz niezależność Donieckiej Republiki Ludowej?”. Tak brzmią pytania zadane w referendum w Donbasie. Jak donoszą korespondenci, przed lokalami wyborczymi w wielu miejscowościach obwodów ługańskiego i donieckiego ustawiają się długie kolejki.
Karty nie mają żadnych zabezpieczeń przed fałszerstwami. Wczoraj siły porządkowe wierne Kijowowi zatrzymały samochód wiozący około 100 tysięcy wypełnionych już na tak kart do glosowania. Wcześniej Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała rozmowę telefoniczną szefa skrajnie nacjonalistycznego ruchu Rosyjska Jedność Aleksandra Barkaszowa z przywódcą organizacji Prawosławny Donbas Dmitrijem Bojcowem, w trakcie której przewodniczący rosyjskiej organizacji mówi liderowi separatystów z Donbasu, żeby zapisał w protokole referendum wynik 89 proc.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/referendum-w-donbasie-tlumy-pod-lokalami-wyborczymi-dlugie-kolejki,426994,s.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/referendum-w-donbasie-tlumy-pod-lokalami-wyborczymi-dlugie-kolejki,426994,s.html