Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kraje bałtyckie proszą NATO o żołnierzy i sprzęt

Świat

Litwa, Łotwa i Estonia zaapelowały do NATO o rozlokowanie na stałe na ich terytorium wojsk Sojuszu oraz sprzętu wojskowego, napisał w niedzielę „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”, zdaniem władz krajów bałtyckich Rosja zagraża całej wspólnocie transatlantyckiej. Gazeta przytacza zgodne w tej kwestii wypowiedzi estońskiego ministra obrony Svena Miksera, ministra spraw zagranicznych Litwy Linasa Linkevicziusa i ministra spraw zagranicznych Łotwy Edgarsa Rinkeviczsa.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17295,kraje-baltyckie-zwrocily-sie-z-apelem-do-nato.html

Udostępnij

Na Węgrzech coraz silniejsza staje się prawica

Świat Eurowybory Jobbik prawica Węgry

Systematycznie rośnie elektorat prawicowej partii Ruch na rzecz Lepszych Węgier (Jobbik), W wyborach do PE może nawet okazać się drugą siłą w kraju. W kwietniowych wyborach parlamentarnych stała się trzecią siłą, zdobywając 21 proc. głosów i 23 mandaty w 199-osobowym parlamencie Węgier. W nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego może, zdaniem politologów, stać się drugą partią na Węgrzech.  Głównym postulatem Jobbiku w eurowyborach jest rozpisanie referendum na temat traktatu stowarzyszeniowego, a jeśli ten plan się nie powiedzie, referendum na temat członkostwa Węgier w UE.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17290,wegry-skrajnie-prawicowy-jobbik-rosnie-w-sile.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,17290,wegry-skrajnie-prawicowy-jobbik-rosnie-w-sile.html