Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wicepremier Rosji grozi, że przeleci nad Rumunią bombowcem

Nieistotne

Wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin zagroził na Twitterze, że następnym razem poleci bombowcem Tu-160. Rumuńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zażądało od Moskwy o wyjaśnienia, czy wpisy Rogozina na Twitterze są oficjalnym stanowiskiem Federacji Rosyjskiej wobec Rumunii. Wicepremier Rogozin jest wymieniony na liście rosyjskich osobistości objętych sankcjami, podróżował do Naddniestrza, samozwańczej republiki, która odłączyła się od Mołdawii i jest silnie wspierana przez Rosję. Kiedy nie został wpuszczony do obszaru powietrznego Ukrainy i Rumunii zawrócił do stolicy Mołdawii Kiszyniowa.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://news.money.pl/artykul/rogozin;ukraina;i;rumunia;nie;przepuscily;mojego;samolotu;jest;odpowiedz,71,0,1532231.html

Udostępnij

Eurowizja: „Kobieta z brodą” wygrywa, Polacy na 14 miejscu

Nieistotne cleodonatan conchita wurst eurowizja joinus kobieta z brodą

Tegoroczną Eurowizję utworem „Rise Like a Phoenix” wygrał Conchita Wurst, austriacki drag queen występujący jako „Kobieta z brodą”. Drag queen to mężczyźni na scenie wcielający się w role kobiet.

Reprezentująca Polskę Cleo z utworem „We are Slavic” (wcześniej znanym w Polsce jako „My Słowianie”) zajęła 14 miejsce. Jeśli liczyć tylko głosy telewidzów, Cleo zajęłaby 5 miejsce, a w średniej klasyfikacji jurorów ostatnie (25).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&voter=GB

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&voter=GB