Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Pół miliona złotych kar ma zapłacić spółka Koleje Śląskie

Gospodarka

200 tysięcy kary nałożył Urząd Transportu Kolejowego, który w kwietniu 2013 roku stwierdził złe oznakowanie pociągów i polecił spółce poprawić je. Spółka zalecenie zignorowała, w rezultacie na dworcach panował chaos. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał Koleje Śląskie grzywną w kwocie 300 tys. złotych za niezgodne z prawem klauzule w regulaminie. Według regulaminu pasażerowie nie mogli żądać odszkodowań za odwołanie pociągów, tymczasem prawo przewozowe przewiduje taką możliwość.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dotkliwe-kary-dla-kolei-slaskich,nId,1423463

Udostępnij

Fiat będzie nie włoski, ale brytyjski

Gospodarka chrysler fiat podatki Turyn wielka brytania włochy

Fiat przenosi centralę z Turynu do Londynu ogłosił w czwartek prezes Fiat Chrysler Automobiles Sergio Marchionne. Spółka FCA, holding, który powstał po wchłonięciu przez Fiata amerykańskiego Chryslera jest właścicielem marki Fiat. Przyczyną zmiany siedziby centrali koncernu są podatki, korzystniejsze w Wielkiej Brytanii niż we Włoszech..

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/moto/po-115-latach-fiat-wynosi-sie-z-wloch-biznes-robi-sie-lepiej-w-londynie_a16215

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/moto/po-115-latach-fiat-wynosi-sie-z-wloch-biznes-robi-sie-lepiej-w-londynie_a16215