Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów online od 23 czerwca

Polska

Przebieg, datę pierwszej rejestracji, termin badania technicznego auta, liczbę właścicieli oraz inne  dane pojazdów osobowych znajdujących się w Centralnej Ewidencji Pojazdów będzie można sprawdzić od 23 czerwca za pomocą e-usługi „Historia pojazdu” tworzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych . Usługa będzie darmowa.

W tym samym dniu udostępniona zostanie e-usługa „Bezpieczny Autokar”, dzięki której będzie można sprawdzić stan techniczny autokarów wycieczkowych na postawie numeru rejestracyjnego autokaru.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/historie-samochodu-uzywanego-sprawdzisz-przez-internet-jeszcze-przed-wakacjami

Udostępnij

Najlepsza fotografia w historii "Grand Press Photo"

Polska fotografia fotoreporter Grand Press Photo nagroda

Jakub Szymczuk, fotoreporter „Gościa Niedzielnego” otrzymał „Grand Press Photo” za zdjęcie zrobione na Majdanie. Jury uznało, że to najlepsze zdjęcie w 10-letniej historii najbardziej prestiżowego konkursu fotograficznego w Polsce, informuje Gość Niedzielny. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo od 2005 roku organizuje miesięcznik „Press”.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://warszawa.gosc.pl/doc/1995235.Kuba-najlepszy

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://warszawa.gosc.pl/doc/1995235.Kuba-najlepszy